Hakkımızda

Asil Grup Otogaz,1997 yılında Otogaz işine girmiş ve profesyonel bir alt yapı çalışması yaparak  Otogaz’da Toptan Pazarlama faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu güne kadar sektörde yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın distribütörlüğünü alarak iş hacmini genişletmiştir.
 
Şirketimiz, şu anda Vikars, AKL gibi yerli markaların yanında PRİNS ve LANDİ gibi üstün kalitedeki yabancı markalara ait FSI-TSI, Gdi OBD’li Sıralı Otogaz Sistemleriyle birlikte, Step LPG Tanklarının Türkiye dağıtıcılığını ve Otogaz söktörünün ihtiyacı olan her türlü ürünün yedek parçasını ve  hırdavat ürünlerinin pazarlamasını yapmaktadır.
 
Şirketimiz, sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimli ve yetişmiş kadrosu  ve oluşturduğu araç filosuyla  Ülkemizin her köşesine mal satmakta ve sektörde faaliyet gösteren her müşteriye ulaşmaktadır.
 
Şirketimiz bu deneyimine Montaj Atölyesi açarak artı bir değer katmayı düşünmüş ve Açtığı Montaj atölyesinde PRİNS, Landi, Vikars, ve AKL  markalarının montajına başlamıştır. (Özellikle LPG takılamayan TSI ve Direkt Enjeksiyonlu motorlu araçlara PRİNS Sıvı Sistem ve Buharlı Sistem montajları başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.)
 
Ayrıca Şirketimiz adına kurulan internet sitesi (www.asilgrupotogaz.com.) ve mobil uygulaması kanalıyla isteyen herkes, satışını yaptığımız ürünlere ulaşabilmekte, fiyat değerlendirmesi yaparak sipariş vermekte ve ödemesini sanal pos üzerinden tek çekim ve taksitli olarak yapabilmektedir. Ayrıca Montaj’la ilgili yeni kurulan sitemiz www.asilotogaz.net adreslerinden hertürlü bilgiye ulaşabilirler.
 
Güçlü alt yapısı, geniş bayi ağı, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden faaliyetini yürüten şirketimiz, Türkiye pazarında etkin bir yere sahip olmuştur. Bundan sonrada müşteri talepleri doğrultusunda politikalarını belirleyerek, ihtiyacı olan herkese, hızlı, kaliteli ve ucuz ürün temin etmek için sektördeki yerini daha'da güçlendirerek faaliyetine devam etmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.
Test

Form Gönderimi

Tamam

AdresAdres : İvedik Organize San. Bölg. 1475. Sokak No : 16 Yenimahalle Ankara - TÜRKİYE
Fax 0 312 394 69 74
Sitede yer alan yazılı ve görsel materyallerin tümü Asil Grup Otogaz'a aittir .Yazılı izin olmadan kopyalanamaz. © Copyright © Asil Grup Otogaz 2022. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Teknobay